Hakkımızda

Tarihçe


Emosas Organik Tarım Makineleri olarak 2018 yılında kurulan şirketimiz, sektöründeki gelişmeleri takip ederek müşterilerine yüksek verim ve düşük iş gücü ile kaliteli ve hızlı gübre almalarını sağlayacak her türlü ekipman ve makine üretimini yapmaktadır.

Belediyeler, besi çiftlikleri, gübre üretim tesislerine gübre değirmeni , konveyör bantlı sürekli akış sistemi, ısıl işlem makinası ve paketleme makinası üretimi yapmakta olup, solucan gübresi üretimine başlarken tesisinizin kurulum aşamasından sevkiyat aşamasına kadar ihtiyacınız olan malzemelerin üretim ve kurulum desteğini sağlamaktayız.

parallax background
 
 

Kalite Politikamız


Ulusal ve uluslararası standartların ve müşteri beklentilerinin de üzerinde ürünleri müşterilerine sunmaktır. Tüm faaliyetlerimizde amacımız, müşterilerimizin ürünlerimize ve hizmetlerimize karşı duydukları memnuniyetlerini sürekli arttırmaktır.

Bu bağlamda Kalite Politikamız;
Ülke ekonomisine katkı sağlamak bilinci ve sorumluluğu ile çalışmak, yönetimimizin önderliğinde müşterilerimize en iyi faydayı sağlayacak kalitede ürün ve hizmeti sunmak,
Çalışanlarımıza uygun ortamlar hazırlayarak, sürekli gelişmeleri ve kendilerini yenileyebilmeleri için onları desteklemek,
Sürekli gelişme ve iyileştirme şirket kültürümüz olup; Kalite, tüm çalışanlarımızın sorumluluğundadır...
Çalışanlarımızın sahip oldukları iş ahlakını ve yeteneklerini, kendilerine sunmuş olduğumuz eğitimlerle geliştirmek temel ilkelerimizdendir.

WHATSAPP
× Whatsapp Canlı Destek